Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Nabídka sportů:

Filtr sázek Sbalit filtr Rozbalit filtr
x Vítěz utkání
Vybrat vše
Zrušit vše
Zobrazit

Stolní tenis

Arménie ITT Cup League

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
109916 DNES 12:40 Vardanian, Davit - Ghotanyan, Davit 5,66 1,07
109902 DNES 14:00 Papyan, Karen - Vardanian, Davit 1,26 3,15
109903 DNES 14:40 Papyan, Karen - Ghotanyan, Davit 3,21 1,25

Arménie ITT Cup League, ženy

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
20007 DNES 15:20 Ghazaryan, Mane - Stepanyan, Mariam 1,34 2,74
20017 DNES 15:40 Parsadanyan, Raisa - Stepanyan, Mariam 1,40 2,52
20078 DNES 16:00 Simonyan, Anahit - Ghazaryan, Mane 5,66 1,07
20081 DNES 16:20 Parsadanyan, Raisa - Ghazaryan, Mane 1,60 2,06
20086 DNES 16:40 Bakhchajyan, Elen - Vardanyan, Rubina 8,26 1,01
20083 DNES 16:40 Stepanyan, Mariam - Simonyan, Anahit 1,15 4,14
20409 DNES 17:20 Bakhchajyan, Elen - Galstyan, Marine 1,18 3,79
20087 DNES 21:00 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine 1,64 1,99
20101 DNES 21:20 Vardanyan, Rubina - Hovhannisyan, Mery 1,01 8,26
20103 DNES 21:40 Simonyan, Anahit - Parsadanyan, Raisa 8,26 1,01
20109 DNES 22:00 Vardanyan, Rubina - Galstyan, Marine 1,01 8,26
20139 DNES 22:20 Bakhchajyan, Elen - Hovhannisyan, Mery 1,14 4,28

Mezinárodní Setka Cup 2020, dvouhra - muži (Ukrajina)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
109814 DNES 12:05 Kovalchuk, Oleksandr - Havrysh, Daniil 2,17 1,54
109892 DNES 12:15 Hryshyn, Oleksandr - Stroilov, Andrii 1,34 2,74
102292 DNES 12:20 Kolesnykov, Valeriy - Kurtenko, Andrey 1,59 2,07
109849 DNES 12:35 Moroz, Kostiantyn - Dukhovenko Oleksandr 3,79 1,18
109893 DNES 12:45 Voronetskyi, Artem - Malashchenko, Ihor 1,54 2,17
102302 DNES 12:50 Skhabitsky, Sergey - Kokunin, Yuriy 1,26 3,16
109899 DNES 13:05 Mishchenko, Alexander - Kovalchuk, Oleksandr 1,80 1,80
109897 DNES 13:15 Poturidis, George - Hryshyn, Oleksandr 2,66 1,36
102310 DNES 13:20 Krasutskyi, Adam - Tkachenko, Artem 3,21 1,25
109735 DNES 13:35 Panyushkin, Andrey - Dukhovenko Oleksandr 2,52 1,40
109901 DNES 13:45 Khomutovsky, Julius - Malashchenko, Ihor 1,60 2,06
102316 DNES 13:50 Kolesnykov, Valeriy - Skhabitsky, Sergey 2,25 1,50
109736 DNES 14:05 Havrysh, Daniil - Moroz, Kostiantyn 1,99 1,64
110412 DNES 14:15 Stroilov, Andrii - Voronetskyi, Artem 1,75 1,85
102325 DNES 14:20 Kurtenko, Andrey - Tkachenko, Artem 1,50 2,25
109380 DNES 14:30 Levshin, Anatoly - Retynskyi, Serhii 1,54 2,17
103361 DNES 14:35 Ushakov, Serhii - Melnyk, Vadym 1,56 2,13
102337 DNES 14:40 Muliukin, Yevhen - Kovpak, Egor 1,55 2,15
102248 DNES 14:45 Dynaburg, Leonid - Kasianyk, Nazar 2,05 1,60
102264 DNES 14:50 Kokunin, Yuriy - Krasutskyi, Adam 1,70 1,91
109887 DNES 15:00 Klim, Vladislav - Shulepov, Maksym 1,69 1,93
102269 DNES 15:05 Sotnikov, Eduard - Sydorenko, Andrii 2,15 1,55
102281 DNES 15:10 Mrykh, Maksym - Petrushenko, Yurii 1,69 1,93
102287 DNES 15:15 Udovenko, Ivan - Makovka, Yaroslav 1,69 1,93
20188 DNES 15:25 Liushnia, Oleksandr - Sevastianov, Mykyta 1,69 1,93
109382 DNES 15:30 Kilyakin, Pyotr - Tur, Anton 1,69 1,93
102295 DNES 15:35 Reva, Vadim - Syvych, Viktor 1,14 4,28
102299 DNES 15:40 Vietrov, Vitalii - Stepankov, Sergii 1,45 2,36
102983 DNES 15:45 Sobko, Valentyn - Minenko, Yaroslav 1,80 1,80
20318 DNES 15:55 Vakhrushev, Victor - Gomilko, Oleksandr 2,66 1,36
110413 DNES 16:00 Levshin, Anatoly - Shulepov, Maksym 1,80 1,80
102314 DNES 16:05 Ushakov, Serhii - Sydorenko, Andrii 1,41 2,49
102320 DNES 16:10 Muliukin, Yevhen - Petrushenko, Yurii 1,93 1,69
102329 DNES 16:15 Dynaburg, Leonid - Makovka, Yaroslav 1,26 3,15
20319 DNES 16:25 Korobeynik, Sergey - Khakhamidi, Pavlo 1,80 1,80
109683 DNES 16:30 Tur, Anton - Retynskyi, Serhii 1,45 2,37
103363 DNES 16:35 Syvych, Viktor - Melnyk, Vadym 2,25 1,50
102334 DNES 16:40 Stepankov, Sergii - Kovpak, Egor 1,69 1,93
103005 DNES 16:45 Minenko, Yaroslav - Kasianyk, Nazar 1,69 1,93
102260 DNES 16:50 Bochkovskiy, Vadim - Zholubak, Mykhailo 1,69 1,93
20314 DNES 16:55 Liushnia, Oleksandr - Gomilko, Oleksandr 1,50 2,25
110569 DNES 17:00 Klim, Vladislav - Kilyakin, Pyotr 2,06 1,60
102266 DNES 17:05 Sotnikov, Eduard - Reva, Vadim 1,60 2,05
102273 DNES 17:10 Mrykh, Maksym - Vietrov, Vitalii 1,85 1,75
102279 DNES 17:15 Udovenko, Ivan - Sobko, Valentyn 2,05 1,60
102293 DNES 17:20 Ivashkin, Aleksander - Chornobab, Volodymyr 2,88 1,31
20315 DNES 17:25 Khakhamidi, Pavlo - Sevastianov, Mykyta 1,66 1,97
109684 DNES 17:30 Levshin, Anatoly - Tur, Anton 1,80 1,80
102297 DNES 17:35 Ushakov, Serhii - Syvych, Viktor 2,15 1,55
102304 DNES 17:40 Muliukin, Yevhen - Stepankov, Sergii 1,93 1,69
102993 DNES 17:45 Dynaburg, Leonid - Minenko, Yaroslav 2,05 1,60
102311 DNES 17:50 Mosyuk, Mikhail - Diachenko, Viacheslav 1,45 2,36
20327 DNES 17:55 Vakhrushev, Victor - Korobeynik, Sergey 1,60 2,06
109895 DNES 18:00 Kilyakin, Pyotr - Shulepov, Maksym 1,25 3,21
102326 DNES 18:05 Reva, Vadim - Sydorenko, Andrii 2,36 1,45
102330 DNES 18:10 Vietrov, Vitalii - Petrushenko, Yurii 1,69 1,93
102339 DNES 18:15 Sobko, Valentyn - Makovka, Yaroslav 1,50 2,25
102249 DNES 18:20 Bochkovskiy, Vadim - Chornobab, Volodymyr 2,51 1,40
20328 DNES 18:25 Liushnia, Oleksandr - Khakhamidi, Pavlo 1,69 1,93
110414 DNES 18:30 Klim, Vladislav - Retynskyi, Serhii 1,80 1,80
103011 DNES 18:35 Sotnikov, Eduard - Melnyk, Vadym 2,36 1,45
102270 DNES 18:40 Mrykh, Maksym - Kovpak, Egor 1,80 1,80
102274 DNES 18:45 Udovenko, Ivan - Kasianyk, Nazar 1,60 2,05
102283 DNES 18:50 Diachenko, Viacheslav - Zholubak, Mykhailo 2,07 1,59
20329 DNES 18:55 Korobeynik, Sergey - Gomilko, Oleksandr 2,17 1,54
110415 DNES 19:00 Levshin, Anatoly - Kilyakin, Pyotr 2,25 1,50
102288 DNES 19:05 Ushakov, Serhii - Reva, Vadim 1,60 2,05
102300 DNES 19:10 Muliukin, Yevhen - Vietrov, Vitalii 1,75 1,85
102308 DNES 19:15 Dynaburg, Leonid - Sobko, Valentyn 2,05 1,60
102315 DNES 19:20 Ivashkin, Aleksander - Mosyuk, Mikhail 1,44 2,40
102322 DNES 19:25 Vakhrushev, Victor - Sevastianov, Mykyta 2,93 1,30
109695 DNES 19:30 Klim, Vladislav - Tur, Anton 1,80 1,80
102335 DNES 19:35 Sotnikov, Eduard - Syvych, Viktor 2,23 1,51
102341 DNES 19:40 Mrykh, Maksym - Stepankov, Sergii 1,69 1,93
102994 DNES 19:45 Udovenko, Ivan - Minenko, Yaroslav 1,69 1,93
102262 DNES 19:50 Bochkovskiy, Vadim - Diachenko, Viacheslav 2,23 1,51
20332 DNES 19:55 Liushnia, Oleksandr - Korobeynik, Sergey 1,29 2,98
110409 DNES 20:00 Shulepov, Maksym - Retynskyi, Serhii 1,69 1,93
103364 DNES 20:05 Sydorenko, Andrii - Melnyk, Vadym 1,50 2,25
102267 DNES 20:10 Petrushenko, Yurii - Kovpak, Egor 1,50 2,25
102280 DNES 20:15 Makovka, Yaroslav - Kasianyk, Nazar 1,69 1,93
102286 DNES 20:20 Mosyuk, Mikhail - Chornobab, Volodymyr 1,60 2,05
20344 DNES 20:25 Vakhrushev, Victor - Khakhamidi, Pavlo 1,80 1,80
110410 DNES 20:30 Levshin, Anatoly - Klim, Vladislav 1,80 1,80
102294 DNES 20:35 Ushakov, Serhii - Sotnikov, Eduard 1,60 2,05
102298 DNES 20:40 Muliukin, Yevhen - Mrykh, Maksym 2,07 1,59
102312 DNES 20:45 Dynaburg, Leonid - Udovenko, Ivan 2,07 1,59
102319 DNES 20:50 Ivashkin, Aleksander - Zholubak, Mykhailo 1,40 2,51
20377 DNES 20:55 Gomilko, Oleksandr - Sevastianov, Mykyta 2,06 1,60
110411 DNES 21:00 Kilyakin, Pyotr - Retynskyi, Serhii 2,37 1,45
103004 DNES 21:05 Reva, Vadim - Melnyk, Vadym 1,85 1,75
102327 DNES 21:10 Vietrov, Vitalii - Kovpak, Egor 1,60 2,05
102331 DNES 21:15 Sobko, Valentyn - Kasianyk, Nazar 1,69 1,93
102250 DNES 21:20 Bochkovskiy, Vadim - Mosyuk, Mikhail 1,80 1,80
20399 DNES 21:25 Liushnia, Oleksandr - Vakhrushev, Victor 1,40 2,52
109696 DNES 21:30 Tur, Anton - Shulepov, Maksym 1,73 1,88
102265 DNES 21:35 Syvych, Viktor - Sydorenko, Andrii 2,06 1,60
102271 DNES 21:40 Stepankov, Sergii - Petrushenko, Yurii 1,69 1,93
102939 DNES 21:45 Minenko, Yaroslav - Makovka, Yaroslav 1,60 2,05
102275 DNES 21:50 Ivashkin, Aleksander - Diachenko, Viacheslav 2,36 1,45
20379 DNES 21:55 Korobeynik, Sergey - Sevastianov, Mykyta 1,80 1,80
102289 DNES 22:20 Chornobab, Volodymyr - Zholubak, Mykhailo 1,51 2,23
20366 DNES 22:25 Khakhamidi, Pavlo - Gomilko, Oleksandr 1,69 1,93
102296 DNES 22:50 Bochkovskiy, Vadim - Ivashkin, Aleksander 1,69 1,93
102301 DNES 23:20 Mosyuk, Mikhail - Zholubak, Mykhailo 1,69 1,93
102309 DNES 23:50 Diachenko, Viacheslav - Chornobab, Volodymyr 1,69 1,93

Mezinárodní Setka Cup 2020, dvouhra - ženy (Ukrajina)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
109922 DNES 12:10 Kolosovska, Oksana - Kregul, Oksana 1,29 2,98
20171 DNES 12:25 Povaliaieva, Maryna - Severina, Yevgeniya 2,07 1,59
109923 DNES 12:40 Kuznets, Olena - Kovalenko, Valentina 1,80 1,80
109926 DNES 13:10 Ogarenko, Svitlana - Kolosovska, Oksana 2,93 1,30
109928 DNES 13:40 Hassan, Anzhela - Kovalenko, Valentina 1,64 1,99
110080 DNES 14:10 Kregul, Oksana - Kuznets, Olena 2,25 1,50

Mezinárodní TT Cup

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
110097 DNES 12:05 Artem, Gubenko - Pismenniy, Evgeniy 2,52 1,40
19054 DNES 12:10 Yanishevskiy, Ilya - Zaika, Bogdan 2,25 1,50
18231 DNES 12:15 Lyevshyn, Vitaliy - Didukh O. 2,74 1,34
14391 DNES 12:25 Kotov, Viktor - Shevchuk, Oleg 1,45 2,37
14592 DNES 12:30 Ivasiv, Volodymyr - Tsolik, Petro 1,29 2,98
110099 DNES 12:40 Tsybulin, Sergey - Gogenko, Sergiy 2,07 1,59
19199 DNES 12:45 Vasylchuk, Pavlo - Shchytka, Oleksandr 1,51 2,23
14569 DNES 12:50 Limonov, Anton - Efimov V. 2,23 1,51
19058 DNES 13:00 Bohdan, Zdrobylko - Bivinis, Igor 1,45 2,37
14588 DNES 13:05 Petryshyn, Igor - Vakarash, Roman 1,97 1,66
110100 DNES 13:15 Didukh, Viktor - Teterya, Yuriy 2,37 1,45
10446 DNES 13:20 Omelchuk, Bogdan - Harenko, Stanislav 1,75 1,85
110101 DNES 13:50 Artem, Gubenko - Tsybulin, Sergey 2,06 1,60
19185 DNES 13:55 Yanishevskiy, Ilya - Vasylchuk, Pavlo 1,70 1,91
110103 DNES 14:25 Pismenniy, Evgeniy - Teterya, Yuriy 2,74 1,34
14369 DNES 14:30 Zaika, Bogdan - Harenko, Stanislav 2,13 1,56
110102 DNES 15:00 Gogenko, Sergiy - Didukh, Viktor 1,80 1,80
14379 DNES 15:05 Shchytka, Oleksandr - Omelchuk, Bogdan 1,60 2,06

Mezinárodní TT Cup ženy

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
17912 DNES 12:20 Melnik, Olga - Kurtenko, Victoria 2,06 1,60
17911 DNES 12:55 Palamarchuk, Ulyana - Miklukha, Anna 2,06 1,60

Mezinárodní Ukraine Win Cup - muži

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
102231 DNES 13:30 Kryvorotko, Yevhen - Kuzo, Lev 1,99 1,64
102230 DNES 13:30 Pirvelli, Rodion - Grishchenko, Aleksandr 1,64 1,99
24509 DNES 13:45 Grabskiy, Andrey - Elkhov, Artur 2,55 1,39
102241 DNES 14:00 Butkov, Maksim - Chepurnyi, Artem 2,15 1,55
26982 DNES 14:00 Khripun, Ruslan - Alekseev, Safrat 1,93 1,69
38815 DNES 14:00 Tkachev, Sergey - Turchenko Tymur 1,80 1,80
24574 DNES 14:15 Naida, Alexander - Nechitaylo, Evgeniy 2,25 1,50
38928 DNES 14:30 Grishchenko, Aleksandr - Turchenko Tymur 1,99 1,64
38746 DNES 14:30 Chepurnyi, Artem - Tkachev, Sergey 1,75 1,85
27378 DNES 14:30 Kovalenko, Sergey - Morgun, Gleb 1,25 3,21
24624 DNES 14:45 Novikov, Yuriy - Naida, Alexander 1,59 2,07
27718 DNES 15:00 Khripun, Ruslan - Morgun, Gleb 1,69 1,93
102441 DNES 15:00 Kuzo, Lev - Butkov, Maksim 1,34 2,74
38812 DNES 15:00 Pirvelli, Rodion - Kryvorotko, Yevhen 2,15 1,55
25130 DNES 15:15 Ovcharenko, Maksim - Grabskiy, Andrey 1,59 2,07
39643 DNES 15:30 Butkov, Maksim - Pirvelli, Rodion 1,99 1,64
28086 DNES 15:30 Kovalenko, Sergey - Alekseev, Safrat 1,99 1,64
39641 DNES 15:30 Kryvorotko, Yevhen - Grishchenko, Aleksandr 1,55 2,15
25167 DNES 15:45 Shapoval, Aleksandr - Ovcharenko, Maksim 1,80 1,80
28059 DNES 16:00 Khripun, Ruslan - Kovalenko, Sergey 1,80 1,80
39649 DNES 16:00 Tkachev, Sergey - Kuzo, Lev 1,69 1,93
38817 DNES 16:00 Turchenko Tymur - Chepurnyi, Artem 2,07 1,59
25353 DNES 16:15 Nechitaylo, Evgeniy - Novikov, Yuriy 1,80 1,80
38768 DNES 16:30 Grishchenko, Aleksandr - Chepurnyi, Artem 2,07 1,59
38814 DNES 16:30 Kuzo, Lev - Turchenko Tymur 1,59 2,07
28297 DNES 16:30 Morgun, Gleb - Alekseev, Safrat 1,80 1,80
25392 DNES 16:45 Elkhov, Artur - Nechitaylo, Evgeniy 1,69 1,93
39650 DNES 17:00 Kryvorotko, Yevhen - Butkov, Maksim 1,50 2,25
38819 DNES 17:00 Pirvelli, Rodion - Tkachev, Sergey 1,40 2,52
25704 DNES 17:15 Grabskiy, Andrey - Shapoval, Aleksandr 1,99 1,64
102643 DNES 17:30 Butkov, Maksim - Grishchenko, Aleksandr 2,36 1,45
38770 DNES 17:30 Tkachev, Sergey - Kryvorotko, Yevhen 2,49 1,41
25808 DNES 17:45 Naida, Alexander - Grabskiy, Andrey 1,30 2,93
39656 DNES 18:00 Chepurnyi, Artem - Kuzo, Lev 1,80 1,80
38816 DNES 18:00 Turchenko Tymur - Pirvelli, Rodion 1,59 2,07
25820 DNES 18:15 Novikov, Yuriy - Elkhov, Artur 1,59 2,07
102671 DNES 18:30 Grishchenko, Aleksandr - Kuzo, Lev 2,68 1,36
38747 DNES 18:30 Pirvelli, Rodion - Chepurnyi, Artem 1,80 1,80
26683 DNES 18:45 Ovcharenko, Maksim - Novikov, Yuriy 1,80 1,80
38818 DNES 19:00 Butkov, Maksim - Tkachev, Sergey 3,79 1,18
38813 DNES 19:00 Kryvorotko, Yevhen - Turchenko Tymur 1,41 2,49
26845 DNES 19:15 Shapoval, Aleksandr - Naida, Alexander 1,80 1,80
39848 DNES 19:30 Tkachev, Sergey - Grishchenko, Aleksandr 1,34 2,74
39659 DNES 19:30 Turchenko Tymur - Butkov, Maksim 1,55 2,15
26897 DNES 19:45 Nechitaylo, Evgeniy - Shapoval, Aleksandr 1,25 3,21
38769 DNES 20:00 Chepurnyi, Artem - Kryvorotko, Yevhen 1,69 1,93
39660 DNES 20:00 Kuzo, Lev - Pirvelli, Rodion 1,64 1,99
26984 DNES 20:15 Elkhov, Artur - Ovcharenko, Maksim 1,59 2,07
31474 DNES 20:45 Lukander, Daniil - Dotsenko, Vladislav 2,98 1,29
40917 DNES 21:00 Trofimov, Nikita - Ratushniak, Vladislav 1,69 1,93
31475 DNES 21:20 Rybakov, Yuriy - Strelets, Vitaliy 1,41 2,49
32886 DNES 21:35 Yolkin, Anton - Kibka, Yevhen 2,52 1,40
31476 DNES 21:55 Lukander, Daniil - Strelets, Vitaliy 2,15 1,55
32957 DNES 22:10 Trofimov, Nikita - Kibka, Yevhen 2,15 1,55
32548 DNES 22:30 Rybakov, Yuriy - Dotsenko, Vladislav 1,80 1,80
41636 DNES 22:45 Yolkin, Anton - Ratushniak, Vladislav 1,80 1,80
32746 DNES 23:05 Lukander, Daniil - Rybakov, Yuriy 1,80 1,80
33375 DNES 23:20 Trofimov, Nikita - Yolkin, Anton 1,40 2,52
32853 DNES 23:40 Strelets, Vitaliy - Dotsenko, Vladislav 2,07 1,59
41430 DNES 23:55 Kibka, Yevhen - Ratushniak, Vladislav 2,49 1,41

Rusko Liga Pro

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
107695 DNES 12:30 Gribkov, Alexander - Yanshaev, Alexey 1,85 1,75
107694 DNES 12:30 Shirokov, Vladimir - Chentsov, Aleksandr 3,21 1,25
107693 DNES 12:30 Sukharnikov, Nikita - Menshikov, Andrey 1,60 2,06
10030 DNES 14:00 Grebenyuk, Bogdan - Volkov, Aleksandr Dmitrievich 2,98 1,29
110511 DNES 14:00 Poletaev, Igor - Nikiforov, Oleg 1,18 3,79
110503 DNES 14:00 Serebrennikov, Alexandr - Zhurba, Nikolai 1,93 1,69
110500 DNES 14:30 Nikulin, Sergey - Ivanov Stanislavovic, Viktor 1,93 1,69
110504 DNES 14:30 Sayanov, Denis - Ogay, Sergey 2,06 1,60
110514 DNES 14:30 Trushkin, Anatoly - Arutiunyan, Artem 2,25 1,50
110512 DNES 15:00 Nikiforov, Oleg - Trushkin, Anatoly 1,80 1,80
110501 DNES 15:00 Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Nikulin, Sergey 1,50 2,25
110506 DNES 15:00 Zhurba, Nikolai - Sayanov, Denis 2,37 1,45
110516 DNES 15:30 Arutiunyan, Artem - Poletaev, Igor 2,06 1,60
110505 DNES 15:30 Ivanov Stanislavovic, Viktor - Grebenyuk, Bogdan 2,66 1,36
110507 DNES 15:30 Ogay, Sergey - Serebrennikov, Alexandr 1,36 2,66
14401 DNES 16:00 Grebenyuk, Bogdan - Nikulin, Sergey 2,15 1,55
110518 DNES 16:00 Poletaev, Igor - Trushkin, Anatoly 1,25 3,21
110508 DNES 16:00 Serebrennikov, Alexandr - Sayanov, Denis 2,98 1,29
110520 DNES 16:30 Nikiforov, Oleg - Arutiunyan, Artem 1,80 1,80
14583 DNES 16:30 Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Ivanov Stanislavovic, Viktor 3,21 1,25
110513 DNES 16:30 Zhurba, Nikolai - Ogay, Sergey 1,80 1,80
54894 DNES 18:00 Molodtsov, Denis - Bychkov, Stanislav 2,07 1,59
54664 DNES 18:30 Petrochenko, Dmitry - Ilyukhin, Evgeniy 1,54 2,17
51303 DNES 18:30 Vladimirovich Vahnin, Georgiy - Shirokov, Vladimir 2,74 1,34
31329 DNES 19:00 Bychkov, Stanislav - Nemashkalo, Vladimir 1,25 3,21
54663 DNES 20:30 Afanasiyev, Aleksey - Ilyukhin, Evgeniy 1,60 2,06
54895 DNES 20:30 Bychkov, Stanislav - Putilovsky, Vadim 1,69 1,93
52182 DNES 20:30 Suharkov, Oleg - Shirokov, Vladimir 1,41 2,49