Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Nabídka sportů:

Výsledky

  • sobota
    23.05.
  • neděle
    24.05.
  • pondělí
    25.05.
  • úterý
    26.05.
  • středa
    27.05.
  • čtvrtek
    28.05.
  • pátek
    29.05.
Typ výsledků Zobrazení
Datum
Všechny sporty
Badminton
Baseball
Basketbal
E-sport
Fotbal
Hokej
Kriket
Rugby
Sepak takraw
Stolní tenis
Šipky
Tenis
Volejbal

Badminton

Mezinárodní - Armenia Infinity Cup
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
59700 Rsyan, Spartak - Nazaretyan, Edgar 29.05.20 | 09:25 0:2
59794 Isahakyan, Sargis - Isahakyan, Gevorg 29.05.20 | 10:10 1:2
59795 Nazaretyan, Edgar - Isahakyan, Sargis 29.05.20 | 10:55 2:0
59792 Rsyan, Spartak - Isahakyan, Gevorg 29.05.20 | 11:35 2:0
59796 Nazaretyan, Edgar - Isahakyan, Gevorg 29.05.20 | 12:25 2:0
59806 Rsyan, Spartak - Isahakyan, Sargis 29.05.20 | 13:10 2:0
Mezinárodní - Armenia Infinity Cup, 4hra - muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
59829 Nazaretyan E / Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 29.05.20 | 08:35 2:0

Baseball

Jižní Korea - KBO
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
48215 Doosan Bears - Lotte Giants 29.05.20 | 11:30 4:2
48218 KIA Tigers - LG Twins 29.05.20 | 11:30 2:6
48217 Nexen Heroes - KT Wiz 29.05.20 | 11:30 5:1
48216 Samsung Lions - NC Dinos 29.05.20 | 11:30 5:4
54196 SK Wyverns - Hanwha Eagles 29.05.20 | 11:30 8:6
Tchajwan - CPBL
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
62718 Fubon Guardians - Chinatrust Brothers 29.05.20 | 12:35 zrušeno
50732 Uni-President Lions - Rakuten Monkeys 29.05.20 | 12:35 - : -
Tchajwan - CPBL Minor
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
50731 Fubon Guardians 2 - Uni-President Lions 2 29.05.20 | 07:00 8:0

Basketbal

Electronic Leagues - NBA Cyber, ASL
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
61118 Los Angeles Clippers (CRAGE) - Milwaukee Bucks (SMITH) 29.05.20 | 07:00 43:70
23608 Dallas Mavericks (FOSTERS23) - Brooklyn Nets (SCRATE) 29.05.20 | 08:00 67:58
23620 Los Angeles Lakers (SVEN) - Los Angeles Clippers (CRAGE) 29.05.20 | 08:00 53:44
61120 Brooklyn Nets (SCRATE) - Milwaukee Bucks (SMITH) 29.05.20 | 09:00 58:62
61122 Milwaukee Bucks (SMITH) - Brooklyn Nets (SCRATE) 29.05.20 | 11:30 74:66
Electronic Leagues - NBA Cyber, Východní konference
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
58332 Boston Celtics (88FIREBURN) - Atlanta Hawks (ASH) 29.05.20 | 13:00 29:79
58364 Brooklyn Nets (JOKER) - Philadelphia 76ers (SCRATE) 29.05.20 | 13:00 64:66
58362 Brooklyn Nets (JOKER) - Atlanta Hawks (ASH) 29.05.20 | 13:30 51:61
59703 Toronto Raptors (FOSTERS23) - Boston Celtics (88FIREBURN) 29.05.20 | 13:30 59:50
16390 Brooklyn Nets (JOKER) - Boston Celtics (88FIREBURN) 29.05.20 | 14:00 50:45
58318 Philadelphia 76ers (SCRATE) - Boston Celtics (88FIREBURN) 29.05.20 | 14:30 - : -
59699 Toronto Raptors (FOSTERS23) - Atlanta Hawks (ASH) 29.05.20 | 14:30 - : -
58331 Philadelphia 76ers (SCRATE) - Atlanta Hawks (ASH) 29.05.20 | 15:00 - : -
59702 Toronto Raptors (FOSTERS23) - Brooklyn Nets (JOKER) 29.05.20 | 15:00 - : -

E-sport

Counter-Strike - Zápasy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
24592 forZe - 1win 29.05.20 | 10:00 2:0
24784 Hard Legion Esports - Nordavind 29.05.20 | 10:50 1:0
24799 Team Secret - AGF 29.05.20 | 12:20 1:0
24680 Virtus.pro - Natus Vincere Junior 29.05.20 | 13:00 2:0
24686 Team Vitality - ENCE 29.05.20 | 14:00 - : -
Dota2 - Zápasy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
25418 BOOM Esports - Fnatic 29.05.20 | 10:00 0:2
24895 PSG.LGD - CDEC Gaming 29.05.20 | 10:00 2:1
League of Legends - Zápasy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
24990 JD Gaming - Gen.G 29.05.20 | 09:00 0:1
25121 Dragon X - Invictus Gaming 29.05.20 | 10:00 1:0
25132 Dragon X - Gen.G 29.05.20 | 11:00 1:0
25136 JD Gaming - Invictus Gaming 29.05.20 | 12:00 1:0
25140 Invictus Gaming - Gen.G 29.05.20 | 13:00 0:1
25216 Dragon X - JD Gaming 29.05.20 | 14:00 - : -

Fotbal

Bělorusko - 1.liga, rezervní týmy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
76657 Dinamo Minsk Reserve - Shakhtyor Soligorsk 29.05.20 | 12:30 2:1
76619 Belshina Bobrujsk Reserve - Slavia Mozyr 29.05.20 | 13:00 0:0
Electronic Leagues - Cyber Copa America
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
64010 Argentina (MILLER) - Uruguay (RYUK) 29.05.20 | 04:00 1:1
61305 Brazil (TRANQUIL) - Colombia (SPECIALIST) 29.05.20 | 04:00 2:3
61302 Argentina (MILLER) - Colombia (SPECIALIST) 29.05.20 | 04:10 2:2
61306 Argentina (MILLER) - Brazil (TRANQUIL) 29.05.20 | 04:20 0:0
64027 Chile (IAMDEVILWALK) - Uruguay (RYUK) 29.05.20 | 04:20 - : -
64017 Uruguay (RYUK) - Brazil (TRANQUIL) 29.05.20 | 04:30 4:1
61303 Colombia (SPECIALIST) - Brazil (TRANQUIL) 29.05.20 | 04:50 2:1
64031 Uruguay (RYUK) - Argentina (MILLER) 29.05.20 | 04:50 1:0
61307 Colombia (SPECIALIST) - Argentina (MILLER) 29.05.20 | 05:00 1:1
61304 Brazil (TRANQUIL) - Argentina (MILLER) 29.05.20 | 05:10 3:3
64021 Uruguay (RYUK) - Chile (IAMDEVILWALK) 29.05.20 | 05:10 - : -
64034 Brazil (TRANQUIL) - Uruguay (RYUK) 29.05.20 | 05:20 3:1
Electronic Leagues - Cyber Europa League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
17517 CSKA Moscow (INDRA13_27) - Celtic FC (SPURSMAX) 29.05.20 | 12:00 2:2
61840 Dynamo Kyiv (PHANTOM) - Feyenoord (YOSHI) 29.05.20 | 12:00 1:2
61802 Dynamo Kyiv (PHANTOM) - Celtic FC (SPURSMAX) 29.05.20 | 12:10 3:0
17521 Gent (ISHKING11) - CSKA Moscow (INDRA13_27) 29.05.20 | 12:10 6:2
17520 Dynamo Kyiv (PHANTOM) - CSKA Moscow (INDRA13_27) 29.05.20 | 12:20 2:0
74525 Gent (ISHKING11) - Feyenoord (YOSHI) 29.05.20 | 12:20 2:3
17528 Feyenoord (YOSHI) - CSKA Moscow (INDRA13_27) 29.05.20 | 12:30 4:1
74545 Gent (ISHKING11) - Celtic FC (SPURSMAX) 29.05.20 | 12:30 2:2
61820 Feyenoord (YOSHI) - Celtic FC (SPURSMAX) 29.05.20 | 12:40 2:2
74528 Gent (ISHKING11) - Dynamo Kyiv (PHANTOM) 29.05.20 | 12:40 4:1
17527 Celtic FC (SPURSMAX) - CSKA Moscow (INDRA13_27) 29.05.20 | 12:50 1:5
61849 Feyenoord (YOSHI) - Dynamo Kyiv (PHANTOM) 29.05.20 | 12:50 3:0
61807 Celtic FC (SPURSMAX) - Dynamo Kyiv (PHANTOM) 29.05.20 | 13:00 1:1
17535 CSKA Moscow (INDRA13_27) - Gent (ISHKING11) 29.05.20 | 13:00 1:1
17530 CSKA Moscow (INDRA13_27) - Dynamo Kyiv (PHANTOM) 29.05.20 | 13:10 2:0
74551 Feyenoord (YOSHI) - Gent (ISHKING11) 29.05.20 | 13:10 1:0
74531 Celtic FC (SPURSMAX) - Gent (ISHKING11) 29.05.20 | 13:20 2:4
17534 CSKA Moscow (INDRA13_27) - Feyenoord (YOSHI) 29.05.20 | 13:20 0:4
61827 Celtic FC (SPURSMAX) - Feyenoord (YOSHI) 29.05.20 | 13:30 5:8
74542 Dynamo Kyiv (PHANTOM) - Gent (ISHKING11) 29.05.20 | 13:30 0:2
Electronic Leagues - eSports Battle - English Premier League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
15394 Arsenal (MOONEYCB) - Liverpool (WHITE_BOY1927) 29.05.20 | 12:00 1:0
15384 Manch.Utd (OLLE) - Manch.City (INQUISITOR) 29.05.20 | 12:00 0:0
15385 Liverpool (WHITE_BOY1927) - Tottenham (TAKA) 29.05.20 | 12:12 1:1
15441 Manch.City (INQUISITOR) - Arsenal (MOONEYCB) 29.05.20 | 12:12 0:0
15443 Arsenal (MOONEYCB) - Manch.Utd (OLLE) 29.05.20 | 12:24 0:1
15386 Tottenham (TAKA) - Manch.City (INQUISITOR) 29.05.20 | 12:24 1:0
15387 Manch.City (INQUISITOR) - Liverpool (WHITE_BOY1927) 29.05.20 | 12:36 2:3
15447 Manch.Utd (OLLE) - Tottenham (TAKA) 29.05.20 | 12:36 2:0
15448 Liverpool (WHITE_BOY1927) - Manch.Utd (OLLE) 29.05.20 | 12:48 1:0
15388 Tottenham (TAKA) - Arsenal (MOONEYCB) 29.05.20 | 12:48 3:2
15389 Liverpool (WHITE_BOY1927) - Arsenal (MOONEYCB) 29.05.20 | 13:00 1:0
15453 Manch.City (INQUISITOR) - Manch.Utd (OLLE) 29.05.20 | 13:00 0:0
15454 Arsenal (MOONEYCB) - Manch.City (INQUISITOR) 29.05.20 | 13:12 0:1
15390 Tottenham (TAKA) - Liverpool (WHITE_BOY1927) 29.05.20 | 13:12 1:0
15462 Manch.City (INQUISITOR) - Tottenham (TAKA) 29.05.20 | 13:24 0:0
15391 Manch.Utd (OLLE) - Arsenal (MOONEYCB) 29.05.20 | 13:24 0:0
15382 Liverpool (WHITE_BOY1927) - Manch.City (INQUISITOR) 29.05.20 | 13:36 3:0
15463 Tottenham (TAKA) - Manch.Utd (OLLE) 29.05.20 | 13:36 0:2
15383 Arsenal (MOONEYCB) - Tottenham (TAKA) 29.05.20 | 13:48 0:2
15393 Manch.Utd (OLLE) - Liverpool (WHITE_BOY1927) 29.05.20 | 13:48 0:2
Electronic Leagues - eSports Battle - German Bundesliga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
23564 Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) - Monchengladbach (SKROMNUY) 29.05.20 | 09:30 1:2
23563 Borussia Dortmund (BOULEVARD_PROSPECT) - RB Leipzig (VRICO) 29.05.20 | 09:30 1:1
23600 Monchengladbach (SKROMNUY) - Borussia Dortmund (BOULEVARD_PROSPECT) 29.05.20 | 09:42 4:1
25218 RB Leipzig (VRICO) - FC Bayern Munich (ARCOS) 29.05.20 | 09:42 0:3
27755 Borussia Dortmund (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) 29.05.20 | 09:54 3:0
27723 FC Bayern Munich (ARCOS) - Monchengladbach (SKROMNUY) 29.05.20 | 09:54 2:0
25424 Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) - FC Bayern Munich (ARCOS) 29.05.20 | 10:06 0:1
24871 Monchengladbach (SKROMNUY) - RB Leipzig (VRICO) 29.05.20 | 10:06 1:1
28382 FC Bayern Munich (ARCOS) - Borussia Dortmund (BOULEVARD_PROSPECT) 29.05.20 | 10:18 3:2
25764 RB Leipzig (VRICO) - Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) 29.05.20 | 10:18 3:2
23558 Monchengladbach (SKROMNUY) - Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) 29.05.20 | 10:30 0:2
23599 RB Leipzig (VRICO) - Borussia Dortmund (BOULEVARD_PROSPECT) 29.05.20 | 10:30 1:3
23601 Borussia Dortmund (BOULEVARD_PROSPECT) - Monchengladbach (SKROMNUY) 29.05.20 | 10:42 2:2
25334 FC Bayern Munich (ARCOS) - RB Leipzig (VRICO) 29.05.20 | 10:42 0:0
24741 Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) - Borussia Dortmund (BOULEVARD_PROSPECT) 29.05.20 | 10:54 0:1
25220 Monchengladbach (SKROMNUY) - FC Bayern Munich (ARCOS) 29.05.20 | 10:54 1:1
25219 FC Bayern Munich (ARCOS) - Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) 29.05.20 | 11:06 2:2
24893 RB Leipzig (VRICO) - Monchengladbach (SKROMNUY) 29.05.20 | 11:06 2:0
25762 Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) - RB Leipzig (VRICO) 29.05.20 | 11:18 0:3
25426 Borussia Dortmund (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Bayern Munich (ARCOS) 29.05.20 | 11:18 1:1
Electronic Leagues - eSports Battle - International Friendlies
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
21747 Belgium (OLLE) - Spain (INQUISITOR) 29.05.20 | 14:00 2:1
21616 Brazil (MOONEYCB) - Portugal (WHITE_BOY1927) 29.05.20 | 14:00 1:0
16468 Portugal (WHITE_BOY1927) - Germany (TAKA) 29.05.20 | 14:12 0:0
21720 Spain (INQUISITOR) - Brazil (MOONEYCB) 29.05.20 | 14:12 0:0
21753 Brazil (MOONEYCB) - Belgium (OLLE) 29.05.20 | 14:24 0:2
16494 Germany (TAKA) - Spain (INQUISITOR) 29.05.20 | 14:24 1:1
21746 Belgium (OLLE) - Germany (TAKA) 29.05.20 | 14:36 0:0
16496 Spain (INQUISITOR) - Portugal (WHITE_BOY1927) 29.05.20 | 14:36 0:0
22749 Germany (TAKA) - Brazil (MOONEYCB) 29.05.20 | 14:48 2:3
22571 Portugal (WHITE_BOY1927) - Belgium (OLLE) 29.05.20 | 14:48 0:2
22752 Portugal (WHITE_BOY1927) - Brazil (MOONEYCB) 29.05.20 | 15:00 1:2
22728 Spain (INQUISITOR) - Belgium (OLLE) 29.05.20 | 15:00 1:0
22729 Brazil (MOONEYCB) - Spain (INQUISITOR) 29.05.20 | 15:12 - : -
16471 Germany (TAKA) - Portugal (WHITE_BOY1927) 29.05.20 | 15:12 - : -
22754 Belgium (OLLE) - Brazil (MOONEYCB) 29.05.20 | 15:24 - : -
16495 Spain (INQUISITOR) - Germany (TAKA) 29.05.20 | 15:24 - : -
Electronic Leagues - eSports Battle - Night English Premier League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
34371 Manch.City (KRAFTVK) - Liverpool (UPCAKE22) 29.05.20 | 00:06 1:1
34363 Manch.Utd (KRAY) - Arsenal (LABOTRYAS) 29.05.20 | 00:06 3:0
34393 Arsenal (LABOTRYAS) - Manch.City (KRAFTVK) 29.05.20 | 00:18 2:1
34367 Tottenham (MELTOSIK) - Manch.Utd (KRAY) 29.05.20 | 00:18 2:1
Electronic Leagues - France Cyber Stars League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
74599 Montpellier (INDRA13_27) - OGC Nice (SPURSMAX) 29.05.20 | 09:30 3:2
74600 Stade Rennais (PHANTOM) - Girondins Bourdeux (YOSHI) 29.05.20 | 09:30 1:3
74524 Saint Etienne (ISHKING11) - Montpellier (INDRA13_27) 29.05.20 | 09:40 2:2
74601 Stade Rennais (PHANTOM) - OGC Nice (SPURSMAX) 29.05.20 | 09:40 1:6
74527 Saint Etienne (ISHKING11) - Girondins Bourdeux (YOSHI) 29.05.20 | 09:50 0:3
64016 Stade Rennais (PHANTOM) - Montpellier (INDRA13_27) 29.05.20 | 09:50 0:3
74530 Girondins Bourdeux (YOSHI) - Montpellier (INDRA13_27) 29.05.20 | 10:00 3:0
74602 Saint Etienne (ISHKING11) - OGC Nice (SPURSMAX) 29.05.20 | 10:00 1:1
74541 Girondins Bourdeux (YOSHI) - OGC Nice (SPURSMAX) 29.05.20 | 10:10 6:4
74603 Saint Etienne (ISHKING11) - Stade Rennais (PHANTOM) 29.05.20 | 10:10 3:1
74604 Girondins Bourdeux (YOSHI) - Stade Rennais (PHANTOM) 29.05.20 | 10:20 3:4
74543 OGC Nice (SPURSMAX) - Montpellier (INDRA13_27) 29.05.20 | 10:20 5:0
74605 Montpellier (INDRA13_27) - Saint Etienne (ISHKING11) 29.05.20 | 10:30 2:2
74547 OGC Nice (SPURSMAX) - Stade Rennais (PHANTOM) 29.05.20 | 10:30 3:1
74606 Girondins Bourdeux (YOSHI) - Saint Etienne (ISHKING11) 29.05.20 | 10:40 4:1
64033 Montpellier (INDRA13_27) - Stade Rennais (PHANTOM) 29.05.20 | 10:40 1:2
74550 Montpellier (INDRA13_27) - Girondins Bourdeux (YOSHI) 29.05.20 | 10:50 2:1
74607 OGC Nice (SPURSMAX) - Saint Etienne (ISHKING11) 29.05.20 | 10:50 3:1
74608 OGC Nice (SPURSMAX) - Girondins Bourdeux (YOSHI) 29.05.20 | 11:00 2:5
74552 Stade Rennais (PHANTOM) - Saint Etienne (ISHKING11) 29.05.20 | 11:00 0:2
Electronic Leagues - Germany Cyber Stars League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
79527 Hertha BSC (ZAZABAK) - Mainz 05 (BAPHOMET) 29.05.20 | 03:00 - : -
61809 Werder Bremen (AVENTON) - VfL Wolfsburg (VEEP) 29.05.20 | 03:00 - : -
79529 FC Schalke 04 (SUPERNOVA) - Hertha BSC (ZAZABAK) 29.05.20 | 03:10 - : -
79530 Werder Bremen (AVENTON) - Mainz 05 (BAPHOMET) 29.05.20 | 03:10 - : -
61830 FC Schalke 04 (SUPERNOVA) - VfL Wolfsburg (VEEP) 29.05.20 | 03:20 - : -
61804 VfL Wolfsburg (VEEP) - Hertha BSC (ZAZABAK) 29.05.20 | 03:30 - : -
61825 VfL Wolfsburg (VEEP) - Werder Bremen (AVENTON) 29.05.20 | 03:50 - : -
61844 Werder Bremen (AVENTON) - FC Schalke 04 (SUPERNOVA) 29.05.20 | 04:30 - : -
60896 Monchengladbach (JENKO) - Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) 29.05.20 | 10:00 1:6
17577 FC Bayern Munich (MRPANDA) - RB Leipzig (DIMQAA) 29.05.20 | 10:10 1:0
64015 Monchengladbach (JENKO) - Borussia Dortmund (SIMA) 29.05.20 | 10:10 1:2
60887 FC Bayern Munich (MRPANDA) - Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) 29.05.20 | 10:20 1:0
60897 Monchengladbach (JENKO) - RB Leipzig (DIMQAA) 29.05.20 | 10:20 0:1
17592 Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) - RB Leipzig (DIMQAA) 29.05.20 | 10:30 0:2
64028 FC Bayern Munich (MRPANDA) - Borussia Dortmund (SIMA) 29.05.20 | 10:30 1:1
64019 Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) - Borussia Dortmund (SIMA) 29.05.20 | 10:40 2:1
60891 FC Bayern Munich (MRPANDA) - Monchengladbach (JENKO) 29.05.20 | 10:40 3:0
60898 Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) - Monchengladbach (JENKO) 29.05.20 | 10:50 4:0
64032 Borussia Dortmund (SIMA) - Monchengladbach (JENKO) 29.05.20 | 11:00 3:2
17591 RB Leipzig (DIMQAA) - FC Bayern Munich (MRPANDA) 29.05.20 | 11:00 0:2
60893 Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) - FC Bayern Munich (MRPANDA) 29.05.20 | 11:10 2:2
60899 RB Leipzig (DIMQAA) - Monchengladbach (JENKO) 29.05.20 | 11:10 3:1
64024 Borussia Dortmund (SIMA) - FC Bayern Munich (MRPANDA) 29.05.20 | 11:20 0:2
17600 RB Leipzig (DIMQAA) - Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) 29.05.20 | 11:20 0:5
64038 Borussia Dortmund (SIMA) - Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) 29.05.20 | 11:30 3:4
60894 Monchengladbach (JENKO) - FC Bayern Munich (MRPANDA) 29.05.20 | 11:30 0:2
Electronic Leagues - GT G-26 League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
79831 Lok.Moscow (BURTON) - Chelsea FC (SAMSON) 29.05.20 | 15:00 1:2
79827 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Dortmund (TEOK) 29.05.20 | 15:00 2:1
79833 PSV Eindhoven (KOSTASLFC) - Bayern (SPYPSY) 29.05.20 | 15:00 2:2
79832 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Juventus Turin (BEN) 29.05.20 | 15:20 - : -
79828 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Inter Milan (STALKER) 29.05.20 | 15:20 - : -
79823 Glasgow Rangers (DESO) - FC Barcelona (KARETSOS4) 29.05.20 | 15:20 - : -
Electronic Leagues - Italy Cyber Stars League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
74496 AC Milan (AVENTON) - SS Lazio (VEEP) 29.05.20 | 00:30 - : -
60669 Inter Milan (SUPERNOVA) - SSC Napoli (BAPHOMET) 29.05.20 | 01:00 3:2
60801 SSC Napoli (BAPHOMET) - Inter Milan (SUPERNOVA) 29.05.20 | 01:50 2:0
60780 Fiorentina (MISTYEYE) - Parma (DIMQAA) 29.05.20 | 07:10 0:1
60789 Sampdoria (JENKO) - Parma (DIMQAA) 29.05.20 | 07:20 0:0
60783 Fiorentina (MISTYEYE) - Sassuolo (MRPANDA) 29.05.20 | 07:30 2:2
60790 Fiorentina (MISTYEYE) - Sampdoria (JENKO) 29.05.20 | 07:40 0:0
60785 Parma (DIMQAA) - Fiorentina (MISTYEYE) 29.05.20 | 08:00 2:2
17729 Sassuolo (MRPANDA) - Sampdoria (JENKO) 29.05.20 | 08:00 1:2
60799 Parma (DIMQAA) - Sampdoria (JENKO) 29.05.20 | 08:10 1:2
17732 Parma (DIMQAA) - Udinese (SIMA) 29.05.20 | 08:20 4:1
60787 Sassuolo (MRPANDA) - Fiorentina (MISTYEYE) 29.05.20 | 08:20 2:1
60800 Sampdoria (JENKO) - Fiorentina (MISTYEYE) 29.05.20 | 08:30 0:2
17734 Sassuolo (MRPANDA) - Udinese (SIMA) 29.05.20 | 08:30 2:3
Electronic Leagues - Liga Pro
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
64601 PWR Pele Warriors - CFC Catalonia FC 29.05.20 | 09:30 3:2
64695 TES Tundra - NFC Nyancat FC 29.05.20 | 09:55 0:4
64696 PWR Pele Warriors - RUB FC Kazan 29.05.20 | 10:20 3:2
64698 CFC Catalonia FC - NFC Nyancat FC 29.05.20 | 10:45 0:1
64692 RUB FC Kazan - TES Tundra 29.05.20 | 11:10 3:1
64541 NFC Nyancat FC - PWR Pele Warriors 29.05.20 | 11:35 0:2
64542 RUB FC Kazan - CFC Catalonia FC 29.05.20 | 12:00 0:1
64340 TES Tundra - PWR Pele Warriors 29.05.20 | 12:25 0:2
64693 CFC Catalonia FC - TES Tundra 29.05.20 | 12:50 2:1
64544 NFC Nyancat FC - RUB FC Kazan 29.05.20 | 13:15 2:1
Electronic Leagues - Spain Cyber Stars League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
60656 Real Madrid (TRANQUIL) - Valencia (SPECIALIST) 29.05.20 | 01:00 0:3
60670 Valencia (SPECIALIST) - Real Madrid (TRANQUIL) 29.05.20 | 01:50 7:1
Jižní Korea - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
53141 Daegu - Sangju Sangmu 29.05.20 | 12:30 1:1
Kostarika - Liga de Ascenso, Clausura, Playoffs
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
16990 Sporting San Jose - AD Carmelita 29.05.20 | 03:00 2:1
Mez. klubové - Přátelské zápasy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
27621 Din.Záhřeb - Zaprešič 29.05.20 | 10:00 - : -
28296 Slovan Bratislava - Sereď 29.05.20 | 11:30 2:0
28887 Slovan Bratislava - Sereď 29.05.20 | 11:30 2:0
25022 FC Liefering - SG SK Austria Klagenfurt 29.05.20 | 14:00 - : -
28532 Senica - Podbrezová 29.05.20 | 15:00 - : -
29374 Senica - Podbrezová 29.05.20 | 15:00 - : -
Německo amatéři - Bundesliga, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
10308 Wolfsburg - 1. FC Koln 29.05.20 | 14:00 - : -
Srbsko - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
39960 Indija - Subotica 29.05.20 | 15:00 - : -
Sýrie - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
79861 Al Wahda (SYR) - Al Jazeera 29.05.20 | 15:00 - : -
79834 Al-Ittihad SC Aleppo - Al-Shorta SC 29.05.20 | 15:00 - : -
79848 Al-Karamah SC - Al-Sahel SC 29.05.20 | 15:00 - : -
62503 Jableh SC - Taliya SC 29.05.20 | 15:00 - : -
79070 Nawair SC - Hutteen SC 29.05.20 | 15:00 - : -
62719 Tishreen SC - Al-Jaish SC 29.05.20 | 15:00 - : -

Hokej

Rusko - Comet Division, muži (3x10min)
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
79401 Zolotye Drakony - Chernye Grifony 29.05.20 | 02:54 5:8
79400 Reaktivnye Bizony - Snezhnye Medvedi 29.05.20 | 03:50 0:2
24430 Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 29.05.20 | 12:50 8:3
24431 Krasnyye Krylia - Stalker 29.05.20 | 13:50 6:10
24813 Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 29.05.20 | 14:50 - : -

Kriket

Sv.Vincent a Grenadiny - Vincy T10 Premier League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
60015 La Soufriere Hikers - Fort Charlotte Strikers 29.05.20 | 14:30 - : -

Rugby

Rugbyová liga - NRL
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
34226 N.Queensl. - Gold Coast 29.05.20 | 10:00 36:6
34319 Sydney R. - S.Sydney 29.05.20 | 11:55 28:12

Sepak takraw

Mezinárodní - Amatérský turnaj, muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
18201 Indonésie - Filipíny 29.05.20 | 09:00 2:0
18206 Malajsie - Thajsko 29.05.20 | 09:30 1:2
18210 Thajsko - Indonésie 29.05.20 | 10:00 0:2
18228 Filipíny - Malajsie 29.05.20 | 10:30 1:2
18230 Thajsko - Filipíny 29.05.20 | 11:00 0:2
18238 Indonésie - Malajsie 29.05.20 | 11:30 - : -

Stolní tenis

Arménie - ITT Cup League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
16932 Sahakyan, Andranik - Antonyan, Edvard 29.05.20 | 06:20 0:3
Česko - Czech TT Star Series
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
61274 Olejnik, Martin - Reitspies, David 29.05.20 | 08:00 1:3
61275 Nemecek, Jakub - Kleprlik J. 29.05.20 | 08:20 1:3
61277 Gavlas A. - David, Petr 29.05.20 | 08:55 3:1
61276 Horejsi M. - Tregler T. 29.05.20 | 09:50 2:3
15521 Olejnik, Martin - Kleprlik J. 29.05.20 | 10:20 3:1
15486 Nemecek, Jakub - Gavlas A. 29.05.20 | 10:40 0:3
15495 Horejsi M. - Reitspies, David 29.05.20 | 11:00 3:2
15488 David, Petr - Tregler T. 29.05.20 | 11:40 2:3
15484 Olejnik, Martin - Gavlas A. 29.05.20 | 12:35 0:3
15487 Horejsi M. - Kleprlik J. 29.05.20 | 12:55 1:3
15496 Reitspies, David - Tregler T. 29.05.20 | 13:35 1:3
15494 Nemecek, Jakub - David, Petr 29.05.20 | 14:00 2:3
Mezinárodní - Challenger Series 2020, Week 22, Session 3
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
66122 Qiu L. - Wenger Nico 29.05.20 | 09:50 4:0
66123 Bluhm F. - Chamorro, Miguel 29.05.20 | 10:40 4:1
66124 Qiu L. - Bluhm F. 29.05.20 | 11:40 4:2
66126 Qiu L. - Chamorro, Miguel 29.05.20 | 13:30 4:0
66127 Bluhm F. - Wenger Nico 29.05.20 | 14:20 4:0
Mezinárodní - Setka Cup 2020, dvouhra - muži (Ukrajina)
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
61364 Dombrovskyi, Andrii - Zholubak, Volodymyr 29.05.20 | 07:00 1:3
59097 Melashenko, Oleksandr - Kuprykov, Serhii 29.05.20 | 07:05 3:0
15464 Prokopenko, Dmitry - Alieksieev, Oleksandr 29.05.20 | 07:20 0:3
60710 Varlamov, Oleg - Zayets, Alexey 29.05.20 | 07:30 3:0
17217 Kovalenko, Vyacheslav - Buianover, Hennadii 29.05.20 | 07:35 zrušeno
15476 Kolodiy, Denis - Stepankov, Sergii 29.05.20 | 07:50 3:1
61365 Teteruk, Michael - Matiushenko, Andrii 29.05.20 | 07:55 2:3
60711 Strilnyk, Yaroslav - Balbas, Fedor 29.05.20 | 08:00 3:0
61377 Hrytsai, Andrii - Sokoltsov, Yevhenii 29.05.20 | 08:05 1:3
15517 Merzlikin, Valery - Muliukin, Yevhen 29.05.20 | 08:20 3:1
61430 Panyushkin, Andrey - Rubtsov, Eduard 29.05.20 | 08:25 3:1
61431 Dombrovskyi, Andrii - Zayets, Alexey 29.05.20 | 08:30 3:2
59323 Melashenko, Oleksandr - Buianover, Hennadii 29.05.20 | 08:35 3:1
12618 Kovalenko, Vyacheslav - Hrytsai, Andrii 29.05.20 | 08:36 zrušeno
15565 Prokopenko, Dmitry - Stepankov, Sergii 29.05.20 | 08:50 0:3
61435 Tkachev, Sergey - Matiushenko, Andrii 29.05.20 | 08:55 3:2
61464 Balbas, Fedor - Zholubak, Volodymyr 29.05.20 | 09:00 1:3
61465 Sokoltsov, Yevhenii - Kuprykov, Serhii 29.05.20 | 09:05 2:3
23344 Muliukin, Yevhen - Alieksieev, Oleksandr 29.05.20 | 09:20 1:3
61470 Teteruk, Michael - Panyushkin, Andrey 29.05.20 | 09:25 2:3
60763 Varlamov, Oleg - Strilnyk, Yaroslav 29.05.20 | 09:30 2:3
15672 Kolodiy, Denis - Merzlikin, Valery 29.05.20 | 09:50 0:3
61473 Tkachev, Sergey - Rubtsov, Eduard 29.05.20 | 09:55 3:0
61474 Dombrovskyi, Andrii - Balbas, Fedor 29.05.20 | 10:00 3:2
61479 Melashenko, Oleksandr - Sokoltsov, Yevhenii 29.05.20 | 10:05 0:3
15673 Prokopenko, Dmitry - Muliukin, Yevhen 29.05.20 | 10:20 0:3
61484 Panyushkin, Andrey - Matiushenko, Andrii 29.05.20 | 10:25 3:1
60784 Strilnyk, Yaroslav - Zayets, Alexey 29.05.20 | 10:30 3:2
59366 Hrytsai, Andrii - Buianover, Hennadii 29.05.20 | 10:35 3:1
15694 Merzlikin, Valery - Stepankov, Sergii 29.05.20 | 10:50 3:0
61493 Teteruk, Michael - Rubtsov, Eduard 29.05.20 | 10:55 3:0
60788 Varlamov, Oleg - Zholubak, Volodymyr 29.05.20 | 11:00 0:3
15737 Kolodiy, Denis - Alieksieev, Oleksandr 29.05.20 | 11:20 0:3
61494 Tkachev, Sergey - Panyushkin, Andrey 29.05.20 | 11:25 2:3
60781 Dombrovskyi, Andrii - Strilnyk, Yaroslav 29.05.20 | 11:30 3:0
59363 Melashenko, Oleksandr - Hrytsai, Andrii 29.05.20 | 11:35 1:3
15738 Prokopenko, Dmitry - Merzlikin, Valery 29.05.20 | 11:50 0:3
61506 Rubtsov, Eduard - Matiushenko, Andrii 29.05.20 | 11:55 0:3
60786 Varlamov, Oleg - Balbas, Fedor 29.05.20 | 12:00 2:3
29297 Kovalenko Vladislav - Sokoltsov, Yevhenii 29.05.20 | 12:05 3:2
15739 Kolodiy, Denis - Muliukin, Yevhen 29.05.20 | 12:20 2:3
61540 Tkachev, Sergey - Teteruk, Michael 29.05.20 | 12:25 0:3
61541 Zayets, Alexey - Zholubak, Volodymyr 29.05.20 | 12:30 1:3
59431 Buianover, Hennadii - Kuprykov, Serhii 29.05.20 | 12:35 0:3
15753 Stepankov, Sergii - Alieksieev, Oleksandr 29.05.20 | 12:50 1:3
60782 Dombrovskyi, Andrii - Varlamov, Oleg 29.05.20 | 13:00 3:0
17767 Melashenko, Oleksandr - Kovalenko, Vyacheslav 29.05.20 | 13:05 - : -
15759 Prokopenko, Dmitry - Kolodiy, Denis 29.05.20 | 13:20 2:3
40844 Panyushkin, Andrey - Teteruk, Michael 29.05.20 | 13:25 3:1
60870 Strilnyk, Yaroslav - Zholubak, Volodymyr 29.05.20 | 13:30 3:2
59443 Hrytsai, Andrii - Kuprykov, Serhii 29.05.20 | 13:35 3:0
15805 Merzlikin, Valery - Alieksieev, Oleksandr 29.05.20 | 13:50 3:0
61548 Balbas, Fedor - Zayets, Alexey 29.05.20 | 14:00 1:3
17240 Sokoltsov, Yevhenii - Buianover, Hennadii 29.05.20 | 14:05 3:2
15849 Muliukin, Yevhen - Stepankov, Sergii 29.05.20 | 14:20 2:3
60872 Ivashkin, Aleksander - Retynskyi, Serhii 29.05.20 | 14:30 3:1
56920 Sazhnev, Vitalii - Bilous, Vladislav 29.05.20 | 14:35 2:3
79404 Voronenkov, Vladimir - Shulepov, Maksym 29.05.20 | 15:00 - : -
56874 Cherepnin, Maksym - Havrysh, Daniil 29.05.20 | 15:05 - : -
Mezinárodní - Setka Cup 2020, dvouhra - ženy (Ukrajina)
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
61728 Efimova, Anastasia - Mikhailik, Yana 29.05.20 | 07:15 3:2
61731 Mydvetskaya, Anastasia - Pryshchepa, Viktoriia 29.05.20 | 07:45 3:1
58424 Yureneva, Svitlana - Mikhailik, Yana 29.05.20 | 08:15 3:2
61735 Efimova, Anastasia - Mydvetskaya, Anastasia 29.05.20 | 08:45 3:0
58518 Yureneva, Svitlana - Pryshchepa, Viktoriia 29.05.20 | 09:15 3:2
61742 Mydvetskaya, Anastasia - Mikhailik, Yana 29.05.20 | 09:45 3:1
61746 Efimova, Anastasia - Pryshchepa, Viktoriia 29.05.20 | 10:15 3:1
58712 Yureneva, Svitlana - Mydvetskaya, Anastasia 29.05.20 | 10:45 0:3
61764 Pryshchepa, Viktoriia - Mikhailik, Yana 29.05.20 | 11:15 3:0
58720 Yureneva, Svitlana - Efimova, Anastasia 29.05.20 | 11:45 0:3
58245 Andreeva, Lilia - Svydnytska, Nataliia 29.05.20 | 14:45 0:3
60159 Osipenko, Maria - Stefanuk, Olga 29.05.20 | 15:15 - : -
Mezinárodní - TT Cup
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
45838 Boiko, Anton - Tytyunnik, Oleksii 29.05.20 | 00:05 3:0
55240 Hefter, Yevhe - Dibrova, Sergey 29.05.20 | 00:10 3:1
48174 Mosuk, Nazar - Baklykov, Andrey 29.05.20 | 00:15 1:3
61867 Solovey, Vitaliy - Zhuravlov, Maksym 29.05.20 | 00:35 3:0
55239 Gaysin, Ivan - Hefter, Yevhe 29.05.20 | 00:40 0:3
48182 Baklykov, Andrey - Berezynskyi, Serhii 29.05.20 | 00:45 0:3
45845 Tytyunnik, Oleksii - Kubrak, Serhii 29.05.20 | 01:05 0:3
46416 Synytsia, Andrii - Shvidkiy, Vadim 29.05.20 | 01:10 3:2
48184 Simonchuk, David - Mosuk, Nazar 29.05.20 | 01:15 3:0
46118 Solovey, Vitaliy - Tytyunnik, Oleksii 29.05.20 | 01:35 2:3
46418 Gaysin, Ivan - Synytsia, Andrii 29.05.20 | 01:40 3:0
61869 Baklykov, Andrey - Berezynskyi, Serhii 29.05.20 | 01:45 3:1
55199 Boiko, Anton - Zhuravlov, Maksym 29.05.20 | 02:05 3:1
46119 Shvidkiy, Vadim - Dibrova, Sergey 29.05.20 | 02:10 3:1
61898 Simonchuk, David - Mosuk, Nazar 29.05.20 | 02:15 0:3
62041 Solovey, Vitaliy - Boiko, Anton 29.05.20 | 02:35 3:1
48211 Berezynskyi, Serhii - Mosuk, Nazar 29.05.20 | 02:45 3:0
55198 Zhuravlov, Maksym - Kubrak, Serhii 29.05.20 | 03:05 3:2
62040 Baklykov, Andrey - Simonchuk, David 29.05.20 | 03:15 3:0
62243 Simonchuk, David - Berezynskyi, Serhii 29.05.20 | 03:45 2:3
62257 Mosuk, Nazar - Baklykov, Andrey 29.05.20 | 04:15 3:2
79371 Derevinskiy, Dmitriy - Ivanchatenko, Vladislav 29.05.20 | 06:50 3:0
79451 Banetskiy, Ilya - Onischenko, Ruslan 29.05.20 | 06:55 2:3
17293 Zakladnyi, Mykola - Cherednichenko, Pavlp 29.05.20 | 07:25 3:1
79449 Shepel, Vasiliy - Volokhov, Vladislav 29.05.20 | 07:30 1:3
79526 Pryshchepa Y. - Efimov V. 29.05.20 | 07:35 3:0
79695 Kaptanovsky, Andrey - Tuchkevych, Volodymyr 29.05.20 | 07:40 2:3
79759 Evtodiy, Victor - Bugay, Andriy 29.05.20 | 07:45 2:3
79754 Kovalchuk, Nazar - Gordiy, Andrey 29.05.20 | 07:50 3:1
79376 Komar, Vadim - Dzyabura, Aleksander 29.05.20 | 08:00 3:0
79450 Naku, Valeriy - Stasevskiy, Oleg 29.05.20 | 08:05 3:2
10456 Didukh O. - Lyevshyn, Vitaliy 29.05.20 | 08:10 3:1
79701 Tsykhotskiy, Andrey - Medvedev, Aleksandr 29.05.20 | 08:15 3:1
79772 Sandulenko, Uriy - Rikun, Mikhail 29.05.20 | 08:20 2:3
79495 Verbyany, Vasily - Danilyuk, Nazar 29.05.20 | 08:25 3:0
79386 Pokydko, Sergey - Ivanchatenko, Vladislav 29.05.20 | 08:35 2:3
79453 Yarovoi, Oleksandr - Onischenko, Ruslan 29.05.20 | 08:40 0:3
11921 Pysar, Dmytro - Efimov V. 29.05.20 | 08:45 3:2
79709 Tuchkevych, Volodymyr - Kuharchuk, Aleksandr 29.05.20 | 08:50 2:3
79773 Redkov, Aleksandr - Ivanov, Leonid 29.05.20 | 08:55 3:0
79753 Oleskevych, Olexander - Gordiy, Andrey 29.05.20 | 09:00 2:3
79388 Derevinskiy, Dmitriy - Dzyabura, Aleksander 29.05.20 | 09:10 3:1
79452 Banetskiy, Ilya - Stasevskiy, Oleg 29.05.20 | 09:15 3:0
11898 Pryshchepa Y. - Didukh O. 29.05.20 | 09:20 3:1
79708 Kaptanovsky, Andrey - Tsykhotskiy, Andrey 29.05.20 | 09:25 0:3
79780 Evtodiy, Victor - Rikun, Mikhail 29.05.20 | 09:30 2:3
79496 Kovalchuk, Nazar - Verbyany, Vasily 29.05.20 | 09:35 3:2
79494 Zakladnyi, Mykola - Komar, Vadim 29.05.20 | 09:45 3:2
79459 Shepel, Vasiliy - Naku, Valeriy 29.05.20 | 09:50 2:3
11924 Pysar, Dmytro - Lyevshyn, Vitaliy 29.05.20 | 09:55 3:2
79722 Kuharchuk, Aleksandr - Medvedev, Aleksandr 29.05.20 | 10:00 0:3
79781 Ivanov, Leonid - Bugay, Andriy 29.05.20 | 10:05 0:3
79522 Oleskevych, Olexander - Danilyuk, Nazar 29.05.20 | 10:10 3:2
79819 Pokydko, Sergey - Cherednichenko, Pavlp 29.05.20 | 10:20 3:0
79457 Yarovoi, Oleksandr - Volokhov, Vladislav 29.05.20 | 10:25 3:0
11912 Didukh O. - Efimov V. 29.05.20 | 10:30 3:1
79734 Tuchkevych, Volodymyr - Tsykhotskiy, Andrey 29.05.20 | 10:35 0:3
79786 Redkov, Aleksandr - Sandulenko, Uriy 29.05.20 | 10:40 1:3
17298 Verbyany, Vasily - Gordiy, Andrey 29.05.20 | 10:45 3:1
79395 Dzyabura, Aleksander - Ivanchatenko, Vladislav 29.05.20 | 10:55 zrušeno
79477 Stasevskiy, Oleg - Onischenko, Ruslan 29.05.20 | 11:00 3:0
11913 Pysar, Dmytro - Didukh O. 29.05.20 | 11:05 3:0
79750 Medvedev, Aleksandr - Kaptanovsky, Andrey 29.05.20 | 11:10 0:3
11929 Tsykhotskiy, Andrey - Kuharchuk, Aleksandr 29.05.20 | 11:10 1:3
79785 Evtodiy, Victor - Ivanov, Leonid 29.05.20 | 11:15 3:0
79524 Oleskevych, Olexander - Verbyany, Vasily 29.05.20 | 11:20 1:3
79818 Banetskiy, Ilya - Shepel, Vasiliy 29.05.20 | 11:25 zrušeno
17297 Derevinskiy, Dmitriy - Zakladnyi, Mykola 29.05.20 | 11:30 3:2
79528 Pryshchepa Y. - Lyevshyn, Vitaliy 29.05.20 | 11:40 3:0
79782 Redkov, Aleksandr - Rikun, Mikhail 29.05.20 | 11:50 2:3
79523 Kovalchuk, Nazar - Danilyuk, Nazar 29.05.20 | 11:55 0:3
79396 Pokydko, Sergey - Dzyabura, Aleksander 29.05.20 | 12:05 zrušeno
79481 Yarovoi, Oleksandr - Stasevskiy, Oleg 29.05.20 | 12:10 0:3
79532 Pysar, Dmytro - Pryshchepa Y. 29.05.20 | 12:15 3:2
11927 Kuharchuk, Aleksandr - Kaptanovsky, Andrey 29.05.20 | 12:20 2:3
79791 Bugay, Andriy - Sandulenko, Uriy 29.05.20 | 12:25 1:3
79525 Oleskevych, Olexander - Kovalchuk, Nazar 29.05.20 | 12:30 0:3
12639 Dzyabura, Aleksander - Cherednichenko, Pavlp 29.05.20 | 12:33 zrušeno
17302 Zakladnyi, Mykola - Dzyabura, Aleksander 29.05.20 | 12:33 zrušeno
12738 Komar, Vadim - Cherednichenko, Pavlp 29.05.20 | 12:40 3:1
79480 Naku, Valeriy - Volokhov, Vladislav 29.05.20 | 12:45 2:3
79531 Lyevshyn, Vitaliy - Efimov V. 29.05.20 | 12:50 3:0
79482 Shepel, Vasiliy - Onischenko, Ruslan 29.05.20 | 12:53 zrušeno
79484 Shepel, Vasiliy - Stasevskiy, Oleg 29.05.20 | 12:53 zrušeno
79488 Yarovoi, Oleksandr - Shepel, Vasiliy 29.05.20 | 12:53 zrušeno
11952 Medvedev, Aleksandr - Tuchkevych, Volodymyr 29.05.20 | 12:55 2:3
79804 Evtodiy, Victor - Redkov, Aleksandr 29.05.20 | 13:00 1:3
17301 Zakladnyi, Mykola - Ivanchatenko, Vladislav 29.05.20 | 13:15 1:3
39172 Kuznetsov, Ihor - Onischenko, Ruslan 29.05.20 | 13:20 3:2
79802 Ivanov, Leonid - Sandulenko, Uriy 29.05.20 | 13:35 1:3
79399 Pokydko, Sergey - Komar, Vadim 29.05.20 | 13:50 2:3
79483 Yarovoi, Oleksandr - Naku, Valeriy 29.05.20 | 13:55 0:3
79803 Bugay, Andriy - Rikun, Mikhail 29.05.20 | 14:10 3:1
41657 Zakladnyi, Mykola - Yehorov, Kyrylo 29.05.20 | 14:25 3:0
38882 Kuznetsov, Ihor - Stasevskiy, Oleg 29.05.20 | 14:30 3:0
79812 Evtodiy, Victor - Sandulenko, Uriy 29.05.20 | 14:45 3:1
32041 Haievyi, Nazarii - Pidleteichuk, Petro 29.05.20 | 14:50 3:0
31659 Skachenko, Serhii - Orlovskiy, Sergey 29.05.20 | 14:55 2:3
12657 Derevinskiy, Dmitriy - Cherednichenko, Pavlp 29.05.20 | 15:00 - : -
79486 Banetskiy, Ilya - Volokhov, Vladislav 29.05.20 | 15:05 - : -
41666 Yunchyk, Valentyn - Kotik, Andrey 29.05.20 | 15:15 - : -
79811 Redkov, Aleksandr - Bugay, Andriy 29.05.20 | 15:20 - : -
Mezinárodní - TT Cup ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
79435 Zaytseva, Lilium - Gulyevska, Yuliya 29.05.20 | 07:55 3:1
79438 Aseeva, Iryna - Shumakova, Polina 29.05.20 | 08:30 3:2
79431 Telnaya, Galyna - Gulyevska, Yuliya 29.05.20 | 09:05 3:0
79440 Zaytseva, Lilium - Aseeva, Iryna 29.05.20 | 09:40 2:3
79445 Telnaya, Galyna - Shumakova, Polina 29.05.20 | 10:15 2:3
79437 Aseeva, Iryna - Gulyevska, Yuliya 29.05.20 | 10:50 3:1
79439 Telnaya, Galyna - Aseeva, Iryna 29.05.20 | 11:25 0:3
79434 Zaytseva, Lilium - Shumakova, Polina 29.05.20 | 12:00 3:2
79441 Telnaya, Galyna - Zaytseva, Lilium 29.05.20 | 12:35 2:3
79442 Shumakova, Polina - Gulyevska, Yuliya 29.05.20 | 13:10 1:3
Mezinárodní - Ukraine Win Cup - muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
41901 Diachenko, Viacheslav - Ratushniak, Vladislav 29.05.20 | 00:30 1:3
62315 Sarma, Sergey - Diachenko, Ivan 29.05.20 | 00:30 3:0
41888 Yunusov, Elshad - Mashtakov, Alexander 29.05.20 | 00:30 3:2
41942 Chernetskiy, Igor - Gaynyuk, Vladimir 29.05.20 | 01:05 2:3
41963 Zhuravlev, Aleksandr - Burdakov, Andrey 29.05.20 | 01:05 2:3
62320 Chernetskiy, Igor - Diachenko, Ivan 29.05.20 | 01:40 0:3
42004 Trofimov, Nikita - Ratushniak, Vladislav 29.05.20 | 01:40 0:3
41962 Zhuravlev, Aleksandr - Mashtakov, Alexander 29.05.20 | 01:40 1:3
42020 Diachenko, Viacheslav - Yolkin, Anton 29.05.20 | 02:15 3:1
42021 Sarma, Sergey - Gaynyuk, Vladimir 29.05.20 | 02:15 1:3
42019 Yunusov, Elshad - Burdakov, Andrey 29.05.20 | 02:15 2:3
42096 Burdakov, Andrey - Mashtakov, Alexander 29.05.20 | 02:50 3:2
42044 Gaynyuk, Vladimir - Diachenko, Ivan 29.05.20 | 02:50 3:2
42098 Yolkin, Anton - Ratushniak, Vladislav 29.05.20 | 02:50 3:2
42461 Diachenko, Viacheslav - Trofimov, Nikita 29.05.20 | 03:25 0:3
42092 Sarma, Sergey - Chernetskiy, Igor 29.05.20 | 03:25 0:3
42045 Yunusov, Elshad - Zhuravlev, Aleksandr 29.05.20 | 03:25 3:0
17243 Likhitsky, Alexander - Butkov, Maksim 29.05.20 | 07:00 2:3
17253 Liushnia, Oleksandr - Lebedev, Denis 29.05.20 | 07:00 2:3
12644 Korobeynik, Sergey - Isakov, Vyacheslav 29.05.20 | 07:30 3:1
17255 Naida, Alexander - Grishchenko, Aleksandr 29.05.20 | 07:30 0:3
17256 Likhitsky, Alexander - Grishchenko, Aleksandr 29.05.20 | 08:00 0:3
12645 Liushnia, Oleksandr - Isakov, Vyacheslav 29.05.20 | 08:00 2:3
12858 Misevra, Vadim - Kravchenko, Yuriy 29.05.20 | 08:00 3:1
17260 Ermolaev, Aleksandr - Novikov, Yuriy 29.05.20 | 08:15 2:3
17263 Naida, Alexander - Butkov, Maksim 29.05.20 | 08:30 2:3
13024 Strelets, Vitaliy - Chatikyan, Artur 29.05.20 | 08:30 3:0
13110 Nemchenko, Denis - Smetenko, Vadim 29.05.20 | 08:45 3:0
17266 Likhitsky, Alexander - Naida, Alexander 29.05.20 | 09:00 3:0
17264 Liushnia, Oleksandr - Korobeynik, Sergey 29.05.20 | 09:00 3:2
13039 Misevra, Vadim - Chatikyan, Artur 29.05.20 | 09:00 1:3
17267 Ermolaev, Aleksandr - Smetenko, Vadim 29.05.20 | 09:15 1:3
12750 Grishchenko, Aleksandr - Butkov, Maksim 29.05.20 | 09:30 3:1
12667 Isakov, Vyacheslav - Lebedev, Denis 29.05.20 | 09:30 2:3
13040 Strelets, Vitaliy - Kravchenko, Yuriy 29.05.20 | 09:30 3:0
13492 Nemchenko, Denis - Novikov, Yuriy 29.05.20 | 09:45 3:1
12742 Butkov, Maksim - Likhitsky, Alexander 29.05.20 | 10:00 3:1
12621 Lebedev, Denis - Liushnia, Oleksandr 29.05.20 | 10:00 3:0
13044 Misevra, Vadim - Strelets, Vitaliy 29.05.20 | 10:00 1:3
17270 Ermolaev, Aleksandr - Nemchenko, Denis 29.05.20 | 10:15 2:3
17273 Grishchenko, Aleksandr - Naida, Alexander 29.05.20 | 10:30 3:0
13046 Chatikyan, Artur - Kravchenko, Yuriy 29.05.20 | 10:30 3:2
17272 Isakov, Vyacheslav - Korobeynik, Sergey 29.05.20 | 10:30 3:2
17274 Smetenko, Vadim - Novikov, Yuriy 29.05.20 | 10:45 3:2
12741 Grishchenko, Aleksandr - Likhitsky, Alexander 29.05.20 | 11:00 3:2
17275 Isakov, Vyacheslav - Liushnia, Oleksandr 29.05.20 | 11:00 0:3
17281 Kravchenko, Yuriy - Misevra, Vadim 29.05.20 | 11:00 0:3
13049 Novikov, Yuriy - Ermolaev, Aleksandr 29.05.20 | 11:15 1:3
17278 Butkov, Maksim - Naida, Alexander 29.05.20 | 11:30 0:3
17282 Chatikyan, Artur - Strelets, Vitaliy 29.05.20 | 11:30 3:0
17280 Smetenko, Vadim - Nemchenko, Denis 29.05.20 | 11:45 0:3
17285 Chatikyan, Artur - Misevra, Vadim 29.05.20 | 12:00 3:2
12655 Korobeynik, Sergey - Liushnia, Oleksandr 29.05.20 | 12:00 0:3
17288 Naida, Alexander - Likhitsky, Alexander 29.05.20 | 12:00 3:2
13050 Smetenko, Vadim - Ermolaev, Aleksandr 29.05.20 | 12:15 0:3
13043 Butkov, Maksim - Grishchenko, Aleksandr 29.05.20 | 12:30 1:3
17289 Kravchenko, Yuriy - Strelets, Vitaliy 29.05.20 | 12:30 3:2
17290 Lebedev, Denis - Isakov, Vyacheslav 29.05.20 | 12:30 3:2
13100 Novikov, Yuriy - Nemchenko, Denis 29.05.20 | 12:45 2:3
17291 Strelets, Vitaliy - Misevra, Vadim 29.05.20 | 13:00 2:3
13252 Nemchenko, Denis - Ermolaev, Aleksandr 29.05.20 | 13:15 1:3
33615 Kebalo, Denis - Burylov, Vladimir 29.05.20 | 13:30 3:2
17292 Kravchenko, Yuriy - Chatikyan, Artur 29.05.20 | 13:30 0:3
33268 Kuzo, Lev - Kirsanov, Konstantin 29.05.20 | 13:30 3:0
13253 Novikov, Yuriy - Smetenko, Vadim 29.05.20 | 13:45 0:3
33276 Kryvorotko, Yevhen - Kebalo, Denis 29.05.20 | 14:00 2:3
33616 Pirvelli, Rodion - Burylov, Vladimir 29.05.20 | 14:00 2:3
41001 Grabskiy, Andrey - Rodin, Aleksey 29.05.20 | 14:15 2:3
33277 Burylov, Vladimir - Kryvorotko, Yevhen 29.05.20 | 14:30 3:2
41010 Zotov Hlib - Mosyuk, Mikhail 29.05.20 | 14:30 3:1
41012 Kosarev, Semen - Kalenik, Sergey 29.05.20 | 14:45 3:1
41101 Derypaska, Roman - Krutko, Aleksey 29.05.20 | 15:00 3:1
33621 Kirsanov, Konstantin - Pirvelli, Rodion 29.05.20 | 15:00 3:1
41449 Grabskiy, Andrey - Kalenik, Sergey 29.05.20 | 15:15 - : -
Rusko - Liga Pro
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
60861 Abramov, Kirill - Demic, Ying 29.05.20 | 00:00 3:0
60871 Ramenskiy, Igor - Kuzmin, Sergey 29.05.20 | 00:00 3:0
35986 Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Ivanov, Valery 29.05.20 | 00:00 3:1
60873 Khudaiberdiev, Zhasur - Shirokov, Vladimir 29.05.20 | 00:30 2:3
36460 Novikov, Ilya - Ermilov, Aleksey 29.05.20 | 00:30 1:3
36461 Serebrennikov, Alexandr - Safonov, Vladimir 29.05.20 | 00:30 0:3
79429 Gribkov, Alexander - Vakar, Sergey 29.05.20 | 06:00 1:3
78593 Pinkovskii, Pavel - Pronkin, Maxim 29.05.20 | 06:00 3:1
78819 Pyshkin, Sergey - Meteleshko, Igor 29.05.20 | 06:00 0:3
78594 Andreev, Danila - Rakhmanov, Viktor 29.05.20 | 06:30 3:1
78564 Basmanov, Dmitry Evgenievich - Pandur, Ivan 29.05.20 | 06:30 2:3
79417 Ivanov Stanislavovic, Viktor - Yanshaev, Alexey 29.05.20 | 06:30 3:1
79414 Meteleshko, Igor - Basmanov, Dmitry Evgenievich 29.05.20 | 07:00 0:3
78595 Pronkin, Maxim - Andreev, Danila 29.05.20 | 07:00 3:1
79415 Vakar, Sergey - Ivanov Stanislavovic, Viktor 29.05.20 | 07:00 3:1
78820 Pandur, Ivan - Pyshkin, Sergey 29.05.20 | 07:30 3:1
78572 Rakhmanov, Viktor - Pinkovskii, Pavel 29.05.20 | 07:30 3:0
79398 Yanshaev, Alexey - Gribkov, Alexander 29.05.20 | 07:30 3:1
79444 Gribkov, Alexander - Ivanov Stanislavovic, Viktor 29.05.20 | 08:00 3:1
79433 Pinkovskii, Pavel - Andreev, Danila 29.05.20 | 08:00 3:0
78818 Pyshkin, Sergey - Basmanov, Dmitry Evgenievich 29.05.20 | 08:00 2:3
78568 Meteleshko, Igor - Pandur, Ivan 29.05.20 | 08:30 0:3
78577 Pronkin, Maxim - Rakhmanov, Viktor 29.05.20 | 08:30 0:3
79436 Vakar, Sergey - Yanshaev, Alexey 29.05.20 | 08:30 1:3
28384 Pandur, Ivan - Basmanov, Dmitry Evgenievich 29.05.20 | 09:30 1:3
28517 Rakhmanov, Viktor - Pinkovskii, Pavel 29.05.20 | 09:30 3:1
28512 Yanshaev, Alexey - Vakar, Sergey 29.05.20 | 09:30 0:3
79472 Demic, Ying - Petkov V. 29.05.20 | 10:00 2:3
79463 Kirilenko, Andrey - Kolesnikov, Dmitriy 29.05.20 | 10:00 3:1
79761 Molodtsov, Denis - Ilyukhin, Evgeniy 29.05.20 | 10:00 1:3
79465 Merkushin, Yuriy - Troyanov, Yaroslav 29.05.20 | 10:30 2:3
79458 Sayanov, Denis - Nemashkalo, Vladimir 29.05.20 | 10:30 3:0
17201 Shirokov, Vladimir - Frolov, Alexander 29.05.20 | 10:30 1:3
79461 Ilyukhin, Evgeniy - Sayanov, Denis 29.05.20 | 11:00 2:3
79474 Kolesnikov, Dmitriy - Merkushin, Yuriy 29.05.20 | 11:00 2:3
17210 Petkov V. - Shirokov, Vladimir 29.05.20 | 11:00 0:3
79476 Frolov, Alexander - Demic, Ying 29.05.20 | 11:30 3:1
10019 Nemashkalo, Vladimir - Molodtsov, Denis 29.05.20 | 11:30 2:3
79467 Troyanov, Yaroslav - Kirilenko, Andrey 29.05.20 | 11:30 3:2
79493 Demic, Ying - Shirokov, Vladimir 29.05.20 | 12:00 1:3
79464 Kirilenko, Andrey - Merkushin, Yuriy 29.05.20 | 12:00 2:3
10433 Molodtsov, Denis - Sayanov, Denis 29.05.20 | 12:00 1:3
17215 Ilyukhin, Evgeniy - Nemashkalo, Vladimir 29.05.20 | 12:30 3:1
17212 Kolesnikov, Dmitriy - Troyanov, Yaroslav 29.05.20 | 12:30 3:2
79473 Petkov V. - Frolov, Alexander 29.05.20 | 12:30 2:3
31462 Arutiunyan, Artem - Matveev, Igor 29.05.20 | 14:00 3:0
31110 Ramenskiy, Igor - Ermilov, Aleksey 29.05.20 | 14:00 3:2
31118 Safonov, Vladimir - Ivanov, Valery 29.05.20 | 14:00 3:0
31470 Kryuchkov, Evgenii - Homutov, Serguei 29.05.20 | 14:30 1:3
31078 Kuzmin, Sergey - Novikov, Ilya 29.05.20 | 14:30 3:2
31076 Serebrennikov, Alexandr - Shagarov, Oleg 29.05.20 | 14:30 2:3
31085 Ermilov, Aleksey - Kuzmin, Sergey 29.05.20 | 15:00 - : -
31082 Ivanov, Valery - Serebrennikov, Alexandr 29.05.20 | 15:00 - : -
31474 Matveev, Igor - Kryuchkov, Evgenii 29.05.20 | 15:00 0:3

Šipky

Mezinárodní - Modus Icons of Darts Live League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
70992 Koltsov B. - Smith, Justin 29.05.20 | 11:30 2:4
23044 Warburton, Michael - Kay, Keelan 29.05.20 | 12:00 4:2
70993 Kay, Keelan - Koltsov B. 29.05.20 | 12:20 3:4
23125 Smith, Justin - Warburton, Michael 29.05.20 | 12:35 4:0
23385 Warburton, Michael - Koltsov B. 29.05.20 | 12:50 3:4
71101 Kay, Keelan - Smith, Justin 29.05.20 | 13:10 4:1
49684 Koltsov B. - Sherrock F. 29.05.20 | 13:30 3:4
77330 Smith, Justin - Nicholson P. 29.05.20 | 13:50 2:4
23795 Adams M. - Warburton, Michael 29.05.20 | 14:10 1:4
50061 Sherrock F. - Kay, Keelan 29.05.20 | 14:30 0:4
77316 Nicholson P. - Koltsov B. 29.05.20 | 15:10 - : -

Tenis

Exhibice - Exo Tennis Series
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
50454 Gelhardt L. - Puetz T. 29.05.20 | 10:00 0:2
50687 Schmitz C. - Haerteis J. 29.05.20 | 11:30 2:1
50684 Choinski J. - Broska F. 29.05.20 | 13:40 2:0
Exhibice - International Tennis Series 2020
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
31261 Bernard, Alexander - Daciek P. 29.05.20 | 14:00 2:0
31262 Cerretani, James - Metz, David 29.05.20 | 14:00 2:0
31259 Bueno Tapia J.I. - Cerretani, James 29.05.20 | 15:05 - : -
31263 Lapides, Sam - Bernard, Alexander 29.05.20 | 15:10 - : -
Exhibice - Marbello Cup
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
64545 Galka, Jan - Skonieczny, Michal 29.05.20 | 09:30 2:0
64547 Moczek, Tomasz - Wozniak, Michal 29.05.20 | 10:50 0:2
64543 Mlazga, Adam - Wojcik Y. 29.05.20 | 13:00 0:2
43699 Moczek, Tomasz - Galka, Jan 29.05.20 | 14:30 - : -
Exhibice - Rakousko Pro Series
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
38950 Miedler L. - Kopp S. 29.05.20 | 10:00 zrušeno
47161 Weissborn T. - Neumayer, Lukas 29.05.20 | 11:30 0:2
39405 Melzer J. - Hampel L. 29.05.20 | 14:00 - : -
Exhibice - US Pro Tennis Series, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
32733 Khazaniuk D. - Nefedova A.E. 29.05.20 | 13:15 0:2
33611 Van Nguyen C. - Sewing S. 29.05.20 | 13:15 1:2
34186 Udvardy P. - Parks A. 29.05.20 | 14:55 - : -
34007 Xu S. - Jovic J. 29.05.20 | 15:10 - : -
Turnaje - Bělorusko Masters League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
31196 Novik, Sergei - Predushchenko, Evgeniy 29.05.20 | 15:00 - : -
Turnaje - Rusko- Liga PRO
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
79820 Manolov Stanislav - Mitev, Kristian 29.05.20 | 09:00 0:2
10314 Simov, Tihomir - Bonev Mitko 29.05.20 | 12:00 2:0
10322 Georgiev A. - Mirchev Rumen 29.05.20 | 13:30 0:2
15806 Yordanov, Yordan - Georgiev, Ivalyo 29.05.20 | 15:00 - : -

Volejbal

Rusko - Liberty League, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
24698 Panthers - Foxes 29.05.20 | 12:30 1:3
24706 Foxes - Panthers 29.05.20 | 14:00 - : -
Rusko - Pro Liga, muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
34600 Payp - Empire 29.05.20 | 09:20 3:2
36445 Titans - Vityaz 29.05.20 | 11:00 3:2
Rusko - Ural VC, muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
51383 University - Ural Raiders 29.05.20 | 05:15 2:3
50716 Ural Elevation - AIR Force 29.05.20 | 07:00 1:3
Rusko - Ural VC, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
54313 Energy - Ural Stars 29.05.20 | 09:00 0:3
54327 Ural Mountains - Red Fox 29.05.20 | 11:25 1:3